ENTER&TUNING :: Auto-tuning web & Auto-sports :: E-mail: rayne8@seznam.cz ::

Anketa

Partneři

Získejte více návštěvníků a hodnocení svého webu!!!

Služby

www.weblight.czAnkety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

Statusy

TOPlistDostupnost podle Monitoring-serverů.cz

AUTO-TUNING

                                                              Které se vám líbí více?
 

Audi TT


Vs.Renault MéganeŘíkali jste si někdy ,za kolik sekund může dosáhnout Škoda 120 100 km/h??
Pokud vás to zajímá tk se podívejte na tohle video...objeví se tam i policie :D

 

Honda Prelude je kvalitní vůz, který si také žádá kvalitní péči. U tohoto modelu platí dvojnásob, že se vyplatí pečlivě vybírat. Přesto, že podvozek a vůbec celý vůz vydrží doopravdy hodně, můžete občas narazit na vůz v dezolátním stavu, neodborně opravený třeba po těžké havárii. A naopak, při pečlivém výběru lze sehnat vůz udržovaný s kvalitní péčí a tím spojeným odborným servisem. U Hondy bych se zaměřil na sbíhavost kol (před koupí nechte provést geometrii) a pokud možno s odborníkem prošel celý vůz (spáry). Podvozek se může pochlubit dlouhou životností (dutiny a hůře přístupná místa jsou ošetřeny ochrannými nástřiky).

Honda Prelude 2.2Také můžete narazit na vozy se systémem natáčení zadní nápravy, nebo na modely se samosvorným diferenciálem.
Honda Prelude je sice čtyřmístná, ale spíše bych ho označil za vůz 2+2. Na místě řidiče spíše ležíte, než sedíte. Prelude nabízí i dostatek úložných prostorů. Cestování je příjemné a na nedostatek komfortu si cestující nemohou stěžovat. Prelude je vhodný i na lámání dlouhých vzdálenosti, které rychlé ubíhají. K motoru nemám žádnou připomínku, je výkonný a určitě lepší volbou než dvoulitr. Jen je potřeba pravidelná výměna provozních tekutin (oleje) a řemenů atd. U Hondy Prelude musím konstatovat, že vše něco stojí a navíc Prelude se Vám odvděčí kvalitním svezením.

(+) přesné řízení
(+) brzdy
(+) antikorozní ochrana

(-) špatná dostupnost náhradních dílů
(-) drahý servis

 

Zdroj: http://www.tipcars.comTohle auto máme doma v garáži....Můžu říct ,že je to naprosto spolehlivý ,krásný auto ,který dneska sežínete v bazaru okolo 160 000 Kč...Cena sice za ojeté auto vysoká,ale určitě se to vyplatí investovat..
1  
2  
3